EN

Katalog produktów

Suplement diety Flavon Kids

Flavon Kids

Flavon Kids - suplement odżywczy dla dzieci, kobiet w ciąży i matek karmiących o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy.

Zalecane: dla dzieci, kobiet w ciąży oraz matek karmiących piersią.
 

Dlaczego potrzebujemy Flavon Kids?

Flawonoidy - jako przeciwutleniacze naturalnego pochodzenia - zapewniają naturalną ochronę przed uszkodzeniami komórek wywołanymi przez szkodliwe substancje, związki rakotwórcze, nie tylko w organizmach dorosłych. Rozwijający się organizm właśnie wskutek szybkiego wzrostu jest szczególnie podatny na szkodliwe działanie środowiska. Nie wspominamy o zagrożeniach, z którymi dzieci mogą się zetknąć w szkołach, przedszkolach i w innych miejscach.

Również kobiety w ciąży i matki karmiące piersią powinny poświęcać więcej uwagi swojemu organizmowi, ponieważ w dużej mierze wpływa on na zdrowie dziecka i jego odpowiedni rozwój.

Substancje przeciwutleniające (polifenole, karotenoidy) mają właściwości wyłapywania wolnych rodników, przyczyniając się w ten sposób do zatrzymania szkodliwych procesów utleniania w naszym organizmie. Ponadto przyczyniają się do regeneracji witamin przeciwutleniających. Flawonoidy i inne związki polifenolowe, jako biologicznie wartościowe składniki odżywcze, zajmują znaczące miejsce w badaniach naukowych w dzisiejszych czasach. Ostatnio opublikowane prace naukowe o flawonoidach potwierdzają właściwości wychwytywania wolnych rodników i ochrony przed stresem oksydacyjnym. Możemy z pewnością stwierdzić, że spożywanie żywności bogatej w naturalne przeciwutleniacze jest bezpieczne i szczególnie korzystne.
 

Składniki Flavon Kids

Koncentraty z soków owocowych: czarna porzeczka, wiśnia, jeżyna, buraki, czarna jagoda, fruktoza; miąższ z rokitnika Witaminy: witamina C (kwas askorbinowy), niacyna (witamina B3), kwas pantotenowy (witamina B5), pirydoksyna (witamina B6), ryboflawina (witamina B2), tiamina (witamina B1), kwas foliowy, biotyna (witamina H), cyjanokobalamina (witamina B12), miąższ z rokitnika zmielone nasiona i skórka, pektyna z jabłek

Bez konserwantów! Użyte owoce dobraliśmy tak, aby ich substancje czynne nadawały się jak najlepiej dla rozwijającego się organizmu. Do przygotowania YourLife Flavon Kids staraliśmy się też stosować tylko takie owoce, których hodowcy potrafią zaświadczyć, iż owoce zawierają odpowiednie substancje czynne i pochodzą z najczystszych okolic. Prócz znanych medycynie ludowej owoców, produkt zawiera witaminy z linii opracowanej specjalnie dla dzieci, które potęgują skuteczność działania YourLife Flavon Kids. Do wytworzenia produktu używaliśmy tylko naturalnych składników, całkowicie rezygnując z konserwantów. Specjalna metoda produkcyjna pozwoliła zachować wszystkie substancje czynne z użytych owoców.
 

Dlaczego polecam Flavon Kids?

  • Zapewnia substancje odżywcze niezbędne dla rozwijającego się organizmu
  • Znacznie wzmacnia działanie układu immunologicznego
  • Wzmacnia odporność organizmu na szkodliwy wpływ środowiska
  • Do stosowania już od wieku niemowlęcego
  • Nie zawiera konserwantów
  • Dzięki specjalnej metodzie wszystkie substancje czynne z owoców znajdują się w preparacie.
     

Stosowanie Flavon Kids

Producent zaleca zazywanie dwa razy dziennie po łyżeczce (około 3,3 g) do ssania, najlepiej przed posiłkiem.

© 2009 Naturoterapia Wrocław, Adrian Lewandowski
Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia" we Wrocławiu
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli