EN

Katalog produktów

Suplement Flavon Max - dla dorosłych

Flavon Max

Flavon Max - suplement odżywczy zawierający naturalne przeciwutleniacze. Szczególnie polecany dla osób przed, w trakcie i po chemio i radioterapii.

Niezwykle ważnym składnikiem zawartym w Flavon Max jest resweratrol.
Naukowcy wierzą, że odkryli tajemnicę w jaki sposób antyoksydanty znajdujące się w winogronach i czerwonym winie przeciwdziałają powstawaniu i rozwojowi nowotworów. Najnowsze badania wykazują, że właśnie resweratrol, składnik, który działa jak antybiotyk chroniąc winogrona przed pleśnią może unieczynnić białko odpowiedzialne za ochronę komórek rakowych przed anty-nowotworową terapią jak np. chemoterapia. Odkryte właściwości tego składnika mogłyby zwiększyć możliwości leczenia nowotworów a nawet stworzenia "antyrakowej pigułki" stosowanej jak witaminy.

Kilka lat temu naukowcy odkryli, że resweratrol zapobiega powstawaniu nowotworów a także przerzutom nowotworów złośliwych. Hamuje on również stan zapalny prowadzący do powstania artretyzmu czy innych chorób.

Badania prowadzone przez Lineberger Comprehensive Cancer Center wyjaśniają mechanizm działania resweratrolu. Oznaczono białko NF-kappa B umożliwiające komórkom rakowym przetrwanie chemioterapii. W momencie zablokowania białka NF-kappa B u myszy - jak wykazały badania prowadzone w zeszłym roku - komórki nowotworowe poddawały się chemioterapii.

Naukowcy (Holmes-McNary, Baldwin) przeprowadzali testy jak ludzkie i zwierzęce komórki nowotworowe reagują na resweratrol. Wyniki badań wskazywały, że efektywnie unieczynniał on białko NF-kappa B. Natomiast komórki nowotworowe nie poddane działaniu resweratrolu nadal intensywnie się namnażały.

Odkrycie i zrozumienie mechanizmu działania resweratrolu jako składnika anty-nowotworowego jest bardzo istotne w prewencji i leczeniu raka. Mechanizm ten jest bardzo złożony i wymaga jeszcze wielu badań jednak dotychczasowe wyniki są bardzo obiecujące.

Zdrowie nie jest tylko brakiem choroby - oznacza dobre samopoczucie zarówno fizyczne, psychiczne jak i społeczne. Niewiele osób o tym pamięta, ale o zdrowie trzeba zadbać, zarówno indywidualnie jak i w ramach całego społeczeństwa. Powinniśmy tak kształtować świadomość zdrowotną i tryb życia, aby najważniejszą wartością stało się nasze zdrowie. Należy zacząć już od wczesnego dzieciństwa.
 

Na czym polega wyjątkowość Flavon Max?

Flavon Max jest preparatem unikalnym - a to dzięki specjalnej technologii produkcji, która powoduje to, że składniki są obecne w nim nie tylko w postaci wyciągów, ale znajdują się tam wszystkie substancje czynne z użytych owoców. Dzięki niezwykłej metodzie wytwarzania produkt nie zawiera konserwantów, w przeciwieństwie do większości koncentratów barwnikowych występujących na rynku.
 

Składniki Flavon Max

Koncentraty z soków: czarna jagoda, czarna porzeczka, czarny bez, czarne winogrona, burak; fruktoza, witamina C, zmielony miąższ, nasiona i łupiny rokitnika, korzeń żeń-szenia, pektyna z jabłek, witamina E.

Bez konserwantów! Wybierając owoce do produkcji, dbaliśmy o to, aby miały one jak najwięcej substancji czynnych i pochodziły z jak najczystszych regionów. Ciemne owoce (bordowe, czarne)wykorzystane do naszego produktu to owoce o wysokiej zawartości barwników, od dawna znane medycynie ludowej jako owoce lecznicze. Dawną wiedzę łączymy ze specjalną technologią, która nie tylko dodaje pozytywne właściwości biologiczne owocom, ale dzięki wspaniałej synergii potęguje je. Trudno wymienić wszystkie zalety preparatu o znakomitym smaku, wytworzonego przy użyciu specjalnej, delikatnej metody.

Flavon Max zawiera znaczną ilość substancji roślinnych o wyjątkowej jakości, z których szczególnie ważne są barwniki roślinne (polifenole, flawonoidy, antocyjaniany, proantocyjanidyny, karotenoidy) oraz inne substancje ważne biologicznie. Przeciwutleniacze zawarte w naszym produkcie cechuje właściwość wiązania wolnych rodników. Przyczyniają się one do zahamowania szkodliwych procesów utleniania w naszym organizmie, czyli np. do powstrzymywania procesu starzenia, oraz wspomagają regenerację witamin przeciwutleniających (np. witaminy C i E). Składniki Flavon Max są szczególnie wartościowe. Preparat zawiera kilka razy więcej pierwiastków i związków niż normalne owoce.

"Dzikie owoce" zawierają zaskakująco dużo przeciwutleniaczy (przede wszystkim witaminę C i różne barwniki), które wzmacniają działanie układu immunologicznego organizmu. Widoczne jest adaptogenne działanie żeń-szenia - jego substancje czynne wykazują swoje działanie w tym miejscu i w takiej mierze, gdzie i na ile organizm tego potrzebuje.
 

Dlaczego potrzebujemy Flavon Max?

Tryb życia człowieka XXI wieku, codzienny stres, zanieczyszczone środowisko, nadmierne przyjmowanie leków, palenie tytoniu, brak substancji odżywczych w najczęściej spożywanych produktach żywnościowych poważnie obciążają nasz organizm. Do zwalczania skutków organizm potrzebuje pomocy. W dzisiejszych czasach substancje roślinne o działaniu przeciwutleniającym, takie jak flawonoidy i inne związki polifenolowe, stały się przedmiotem badań naukowych jako składniki żywnościowe, które pełnią ogromną rolę w zapobieganiu chorobom i w zachowaniu dobrego stanu zdrowia. Karotenoidy wykazują wielostronne działanie biologicznie w naszym organizmie, a ich korzystne działanie może być ważne w zapobieganiu wielu schorzeń.
 

Flavon Max polecamy każdemu:

  • dla osób przed, w trakcie i po chemio i radioterapii
  • dla kogo zdrowie własne i rodziny jest szczególnie ważne
  • kto chce uzupełnić dotychczas stosowaną dietę
  • kto nie jest pewien, czy jego posiłki zawierają maksymalnie dopuszczalną ilość niezbędnych substancji odżywczych
  • kto żyje w stresie, pali, pije alkohol, stosuje ostre diety, przez dłuższy czas zażywa antybiotyki
  • kto prowadzi tryb życia wymagający wzmożonego wysiłku fizycznego i umysłowego (sportowcy, robotnicy fizyczni itd.)
  • kto nie spożywa codziennie niezbędnych elementów z siedmiu grup produktów żywieniowych
  • kto chciałby wykorzystać zalety produktu wypracowanego dla człowieka XXI wieku
     

Sposób użycia

Ten smakowity produkt jest łatwy w użyciu - raz lub dwa razy dziennie należy ssać porcję jednej łyżki, najlepiej przed posiłkiem.
Uwaga! U pacjentów stosujących leki rozrzedzające krew powinno się zrobić przerwę ok.5-ciu godz. pomiędzy pobraniem leku a zastosowaniem Flawonów.

© 2009 Naturoterapia Wrocław, Adrian Lewandowski
Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia" we Wrocławiu
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli