EN

Masaż na wieczór panieński

Wieczorki panieńskie

Wieczór panieński powinien być wyjątkowy i spędzony radośnie w gronie najbliższych przyjaciółek. W czasie tego wieczorku przyszłą Panią Młodą czeka zawsze wiele niespodzianek i świetna zabawa.

Dlatego specjalnie na tę okazję przygotowałem odpowiedni masaż, który na pewno zrelaksuje spiętą i przejętą młodą kandydatkę na żonę. Masaż, który polecam to wydłużony do pełnej godziny i wzbogacony o formy relaksacyjne australijski masaż PeLoHa (Peace&Love&Harmony). Masaż ten proponuje w dwóch formach: tradycyjnej, australijskiej i wykonanej z użyciem gorących kamieni bazaltowych i kamieni półszlachetnych.

"Kobieta płacze przed, a mężczyzna po ślubie."

"Deszczyk majowy i łzy panny młodej niedługo trwają."

"Każda kobieta dwa razy szaleje, kiedy się kocha i kiedy siwieje."

"Z kobietami wielka bieda, lecz bez kobiet żyć się nie da."

                                                     Powiedzenia ludowe polskie.

 

 

Masaż PeLoHa to masaż energetyczny i głęboko relaksujący. Łączy w sobie m.in. elementy masażu klasycznego, masaży polinezyjskich, chiropraktyki, polarity, akupresury i techniki Bowena. Bogactwo i różnorodność używanych technik pozwala dobierać je intuicyjnie w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

"Cokolwiek robisz, rób to z radością"
Alana Earle (twórca masażu PaLoHa)

Zapewniam, że po masażu Wasza koleżanka poczuje się zrelaksowana i radosna. Masaż może być wykonany jako pierwsza niespodzianka przed spotkaniem wieczornym w gabinecie, gdzie dodatkowo wzbogacam masaż o olejki kosmetyczne, aromaterapię i muzykę relaksacyjną w scenerii świec i płatków kwiatów. Masaż również może być wykonany w domu, w którym odbywa się wieczorek jako pierwsza atrakcja na początku wieczoru panieńskiego.
 

Polecam masaż jako jedną z atrakcji i niespodziankę Waszego wieczorku.

Dokładny opis i cennik masażu:

© 2009 Naturoterapia Wrocław, Adrian Lewandowski
Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia" we Wrocławiu
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli