EN

O gabinecie

Adrian Lewandowski - gabinet masażu we Wrocławiu
Adrian Lewandowski - gabinet masażu we Wrocławiu
Adrian Lewandowski - masażysta, refleksolog
Adrian Lewandowski - masażysta, refleksolog
3 miejsce w konkursie ogólnopolskim na najpiękniejszy gabinet
3 miejsce w konkursie ogólnopolskim na najpiękniejszy gabinet
Zdrowie, Uroda, Relaks
Zdrowie, Uroda, Relaks

Gabinet masażu i refleksoterapii - Naturoterapia Wrocław

Witam Bardzo Serdecznie.

Nazywam się Adrian Lewandowski - razem z moją żoną, córką i synem mieszkamy we Wrocławiu. Tutaj również od marca 2004r. prowadzę prywatną praktykę z masażu i profilaktyki dla zdrowego trybu życia. Nieustannie tworzę własny, profesjonalny i skierowany do Klienta gabinet masażu dla zdrowia, dla urody i dla relaksu. Z pasji do masażu i tradycyjnej medycyny chińskiej powstała również ta strona i mój prywatny gabinet masażu.
 

Jestem tu, by Ci pomóc.

Jestem dyplomowanym masażystą II stopnia z zakresu klasycznego masażu leczniczego, limfatycznego, relaksacyjnego, kosmetycznego, akupresury. Praktyki z masażu klasycznego i leczniczego odbywałem miedzy innymi u Pana Zygmunta Prochowicza w Jeleniej Górze. Posiadam certyfikat z masażu chińskiego, którego tajniki zgłębiałem bezpośrednio u Mistrza Zhang Feng Jun z Chin. Sztukę masażu relaksacyjnego doskonaliłem u Mistrza Alana Earle’a z Australii. Certyfikat z aurikuloterapii uzyskałem na kursach u wybitnych wykładowców i praktyków refleksoterapii i akupunktury ucha Per Bennicke i Hanne Damm Corell z Akupunktorgarden Denmark. Refleksologia to moja pasja i fascynacja człowiekiem. W kwietnia 2007r. otrzymałem wpis do międzynarodowego rejestru refleksologów IARAMT-The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy z siedzibą w Johannesburgu, polski oddział w Warszawie. W lutym 2012 otrzymałem dyplom i zostałem czlonkiem Cranio-Sacral Reflexiology Academy of Excellence z siedzibą w Londynie. Refleksologię stóp poznawałem również u Mistrza Alfredo Esposito Baldassarre z Włoch, a refleksologię czaszkowo-krzyżową u dr Martine Faure-Alderson z CSRI Academy of Excellence. Dyplomy i certyfikaty są do wglądu dla Klientów w moim gabinecie we Wrocławiu. Od czasu studiów na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu masaż stał się moją życiową pasją, którą cały czas rozwijam i nieustannie z fascynacją poprzez wykonywanie różnorodnych masaży - odkrywam tajemnice ludzkiego ciała, umysłu, emocji i ducha. Najbliższe plany związane mam z Instytutem Medycyny Chińskiej w Krakowie, zdobycie międzynarodowego dyplomu Instytutu Avicenny z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Praktyki z masażu i akupunktury w Chinach, oraz wolontariat z praktykami w Free Clinic w Kathmandu.

Kształtując i rozwijając moją fascynację do różnych form i kultur masażu daję Ci Drogi Kliencie jednocześnie gwarancję profesjonalnie i z należytą uwagą wykonanego masażu specjalnie dobranego dla Ciebie, co bezpośrednio przekłada się na lepsze i szybciej osiągane wyniki, których oczekujesz.
 

Ciesz się zdrowiem i pełnią życia.

Życie w pełnym zdrowiu oznacza dla wszystkich ludzi jeszcze lepsze samopoczucie, większe zadowolenie, młodszy wygląd i radość z samego życia.

Z tego też względu, wraz z moją rodziną, codziennie praktykuję profilaktykę zdrowego oddychania, zdrowego odżywiania, zdrowego ruchu.

Tobie - Drogi Internauto - również polecam takie praktyki. Naturoterapia - na czele z masażem ciała »» - może okazać się dla Nas Wszystkich najlepszym lekarstwem na trudy dnia codziennego.
 

Gabinet ubezpieczony.

Dla poczucia i gwarancji bezpieczeństwa Klientów gabinet jest ubezpieczony od zdarzeń losowych wg najwyższych norm i standardów obowiązujących w krajach Unii Europejskiej.

Gabinet masażu ubezpieczonyPolisa nr - 901002843158
Gabinet masażu ubezpieczonyPolisa - Seria  AA nr 00729663

 

Serdecznie zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną »» - będę mógł Ci wówczas pomóc i doradzić. Jeżeli moja oferta Cię zainteresowała, to zachęcam do rezerwacji swojej wizyty »» przez Internet. Możesz to zrobić w niespełna 2 minuty na stronie rezerwacja masażu online »».

Twój masażysta

 Adrian Lewandowski - podpis

Adrian Lewandowski

masażysta, refleksolog
Membership CSRI Academy of Excellence

Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia"
ul. Bałtycka 15
51-109 Wrocław

© 2009 Naturoterapia Wrocław, Adrian Lewandowski
Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia" we Wrocławiu
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli