EN

Referencje

Referencje - tak mówią o mnie Klienci

Poniżej pragnę zaprezentować kilka z pośród wielu referencji, które otrzymuję od swoich Pacjentów.

                                                                                                                                              
Najcenniejsze referencje dla mnie, to zadowolenie moich Pacjentów. Dlatego dziękuję wszystkim moim Pacjentom za odwzajemnioną życzliwość i ciepło.

Darek K. - właściciel firmy we Wrocławiu. (20 grudzień 2006)

Gdy bolały jedynie plecy, dawało się jeszcze żyć, ale gdy pojawiły się bóle karku, głowy i kłopoty ze snem - a w końcu problemy ze wstaniem z łóżka - postanowiłem coś z tym zrobić. Masaż był jednym z pomysłów i jestem z rezultatów mocno zadowolony. Pierwsze dni były trudne, lecz z każdym kolejnym zabiegiem wracała mi chęć do życia. Dodatkowe wskazówki - choć dotyczyły prostych codziennych czynności - wyjątkowo ułatwiły mi funkcjonowanie...

Ciągłe zabieganie, zapracowanie, stres, a następstwie większy apetyt, większy brzuszek i zwiększający się ból z miesiąca na miesiąc. Masaż okazał się doskonałym uzupełnieniem terapii a wizyty domowe wielkim ułatwieniem!

Początkowe obawy przed całościowym masażem i obcym człowiekiem legły w gruzach pod wpływem pasji i zaangażowania terapeuty.Każdy kolejny zabieg z serii przynosił ulgę i jednocześnie satysfakcję z przyjemnej formy zadbania o własne zdrowie...

Jolanta F. - właścicielka firmy Jelcz Laskowice (01 luty 2007)

Pan Adrian Lewandowski jest osobą bardzo ciepłą i ambitną, która ceni swoją pracę i wkłada w nią dużo serca. Jest obowiązkowy i mocno zaangażowany w to co wykonuje. W czasie masażu wykazał się ogromnym doświadczeniem w swojej dziedzinie oraz głęboką wiedzą na temat różnych dolegliwości.

Dzięki jego osobistemu zaangażowaniu oraz sposobowi w jaki motywował mnie do ćwiczeń relaksacyjnych m.in. „powitanie słońca” - jest to jeden z najstarszych ćwiczeń yogi. Układ ten pozwala na utrzymanie dobrego samopoczucia i zachowanie właściwego poziomu energii witalnej . Projekt okazał się znakomitym i bardzo mnie zaabsorbował.

Moim główny powodem korzystania z masażu był:

  • Przewlekły stres
  • Napięcie mięśni
  • Spadek energii
  • Przemęczenie

Reakcja mojego organizmu była niesamowita. Zaczęłam się czuć zdecydowanie lepiej. Ku mojemu zaskoczeniu, poczułam w sobie przypływ niesamowitej energii, rozluźnienie mięśni i odprężenie – coś, czego nie doświadczyłam od dawna.

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Adriana jako masażystę, jestem przekonana, że jest osobą która sprosta wielu przypadłością i spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób.

Dodatkowa uwaga: masaż jest wykonywany w domu co oszczędza czas i daje poczucie bezpieczeństwa.

 

Z poważaniem

Jolanta F.
Jelcz Laskowice
Właścieiel Firmy

Anna M. - prawnik z Wrocławia (01 luty 2007)

Właściwie to decyzję o pójściu na masaż podjęłam z ciekawości. Po prostu nigdy nie byłam na profesjonalnym masażu i chciałam spróbować jak to jest - ten jeden raz, ale tak jakoś wyszło, że się przyzwyczaiłam i poddaje się masażowi już od około 1 roku.

Spytasz się dlaczego? Bo jestem leniwa i nie przepadam za fitnessami i podobnymi rzeczami. Mam jednak świadomość, że powinnam zrobić coś dla swego ciała, by potem na starość nie mieć problemów choćby z kręgosłupem.

To na przyszłość, a teraz... chodzę, bo widzę, że skutki są widoczne już po kilki masażach, bo lubię się odprężyć po codziennej gonitwie. Niestety mam zbyt energiczną osobowość i w trakcie masażu nie potrafię za długo spokojnie poleżeć ;).

Na me szczęście Adrian jest cierpliwy. Czasami współczuję mu, stanowię nie lada wyzwanie - próbuje mnie uspokoić, wyciszyć, ale udaje się to raptem na 20 minut podczas masażu twarzy ;)

A już po .. w końcu się wyciszam, a następnego dnia budzę się z uśmiechem na ustach i cieszę się życiem.

B. J. - Manager w banku z Wrocławia (01 luty 2007)

Aby "oddać się w ręce" tej klasy FACHOWCA nie powinno doszukiwać się jakichkolwiek dolegliwości – masaż to pora na odprężenie się oraz oderwanie się od rzeczywistości... a dolegliwości? Jeżeli Szanowny Masażysta doszuka się takowych, to z pewnością zaproponuje taki rodzaj masażu abyśmy się ich pozbyli.

Po zabiegu czuje się zrelaksowana, po prostu błogostan!

W masażu P. Adriana cenię umiejętność dopasowania wykonywanego masażu do potrzeb "klienta/pacjenta" – połączenie terapii z fanaberiami masowanego... wszystkimi.

P. Adrian jest pasjonatem-perfekcjonistą, trafnie oceniający potrzeby swoich "klientów/pacjentów"; w zależności od nastroju/charakteru/humoru "klienta/pacjenta" w trakcie masażu „zabawia” rozmową, lub proponuje „wspólne milczenie”...

Nigdy nikt nie podchodził do tematu masażu z taką profesjonalną pasją! Zdecydowanie się na pierwszy zabieg rozwieje wszelkie wątpliwości. Możliwość wykonywania masażu u mnie w domu jest dla mnie układem idealnym!

X. Józef Pazdur - Biskup tytularny Dulcigno Pomocniczy Wrocławia

Wielce Szanowny Pani Adrianie!

Kończy się nasz „turnus” Naturoterapii, trwający prawie od połowy maja do końca lipca br..
 
Niech czytelnym - i mówi za siebie - będzie fakt, że już po pierwszych naszych, roboczych spotkaniach zaproponowałem kapłanom, moim wychowankom, skorzystanie z tak profesjonalnych umiejętności i usługi Pana Adriana...
Bardzo serdecznie dziękuję za trud naszych spotkań w imieniu tychże Kapłanów i własnym.
Będę mógł pochwalić się przy najbliższym „kapitalnym” przeglądzie organizmu w warsztacie lekarzy - domowego i diabetologa, że na tym „łożu madejowym” dobrze, fachowo i co najważniejsze z pewnym rezultatem, nie tylko „dostawałem w kość”, ale dzięki temu, dość skutecznie uśmierzyłem moje „skaczące w cyfrach wyniki cukrzycy”, z która od lat się borykam.

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję za trud tych „madejowych” spotkań i życzę Panu z Rodzinką i sobie zasłużonego urlopu.
ARRIVEDECI PO URLOPIE

Wrocław, dnia 31.07.2007r.

Pani Beata Jankiewicz, restauratorka z Wrocławia (12 grudzień 2008)

Masaże w wykonywaniu p. Adriana to przyjemność nie do opisania. Godzina relaksu, na którą zasługuje każdy z nas.

Pan Adrian poświęca się wyjątkowo i całkowicie. Każdy masaż wykonuje z ogromnym zaangażowaniem i pasją. Wiedzą o ciele człowieka i jego potrzebach wzbudza ogromne zaufanie.

Pan Adrian ma bardzo dobrą energie I podczas masażu tę dobrą energie daje nam, swoim pacjentom…

Efekt - po masażu czujemy się wspaniale, a nasza ciało odzyskuje formę i piękno, a my czujemy się młodsi o parę dobrych lat.!

Pan Adrian to wyjątkowy człowiek i profesjonalista. Polecam Państwu z nadzieją w sercu, że moja opinia da szansę na wyleczenie nie jednej choroby ciała czy duszy…

Kamil J. Spedycja/ Prezes Zarządu

 

Wrocław, dn 05.03.2009
 
„Poszedłem szukać ulgi dla bolących pleców,

                            Znalazłem ukojenie dla duszy..”

 

Do gabinetu masażu P. Adriana trafiłem z polecenia mojego kolegi i z bolącym od miesiąca kręgosłupem. Ku mojemu zaskoczeniu już na drugi dzień po masażu kręgosłup przestał boleć!

Zdecydowanie polecam wiedzę i umiejętności w wykonywaniu masaży przez  P. Adriana moim znajomym i Państwu. To niewiarygodne jak przy pomocy różnych masaży i ćwiczeń można pomóc w bolącym kręgosłupie, a przy okazji pomóc sobie w codziennym coraz bardziej zagonionym życiu.

 
Dziękuję za pomoc i życzę zdrowia.

 

 

Mama Michała Sulimy z Wrocławia ( 25 kwiecień 2009r.)

Pana Adriana Lewandowskiego poleciła mi zaprzyjaźniona osoba, która po masażu stóp stwierdziła, że idzie się jej niezwykle lekko.

            Z nami jest pan Adrian niemal od początku, od powrotu z kliniki w Bydgoszczy – to już półtora roku. Mój syn miał poważny wypadek samochodowy. Nie chodził i nie mówił. Pan Adrian włączył się do wielokierunkowego procesu rehabilitacyjnego – masuje stopy Michała dwa razy w tygodniu (w pierwszym okresie - trzy razy). Michał stanął na nogi, chodzi z naszą pomocą, coraz lepiej mówi, jest w dobrej kondycji fizycznej i psychicznej. Według mnie, prawie codzienny masaż stóp (pan Adrian instruował rodzinę) – wielokrotnie zalecany nam i demonstrowany przez profesora Jana Talara z Bydgoszczy - odgrywa bardzo ważną rolę w procesie usamodzielniania się Michała.

            Pan Adrian wspomaga nas nie tylko jako doskonały masażysta. Dodaje nam sił swoim spokojem i pogodą ducha. Jestem mu wdzięczna za to, że potrafił nawiązać dobry kontakt z moim synem i skłonić go do współpracy.

            Mój telefon - 669 412 770. Anna Ziemiańska - Sulima 

więcej >> POMÓŻMY MICHAŁOWI 

 

 

 

 

Mr Daniel Jonsson ze Szwecji ( 20.10.2009r. )

Adrian, Initially I started to visit you due to back problem but ended up continuously visiting due to the wellness I felt. The reason is mainly that you feel extreme satisfaction after a visit and my family and friends visiting me in Wroclaw, during the time living there, is also still mention the appreciation. It is difficult to find someone that is truly dedicated and know the profession so well and what I would miss amongst the most from Wroclaw is the time when visiting you.

 

Whenever I will be visiting Wroclaw I will inform you and whenever you are traveling to Stockholm, please let me know.  

Best regards and all the best

 
Daniel

Pani Irmina Poborczyk ( 03.11.2009r. )

Wrocław, dnia 03.11.2009
 

Gorąco polecam gabinet pana Adriana Lewandowskiego wszystkim, którzy potrzebują podreperować swoje zdrowie, zrelaksować się po ciężkim tygodniu pracy lub poprawić wygląd swojego ciała przed upalnymi wakacjami. Pan Adrian jest prawdziwym ekspertem w tym, co robi, nie tylko wie gdzie nacisnąć, żeby bolało, ale również wie, co zrobić, aby przestało. Oprócz fantastycznych masaży twarzy, pleców, stóp doradzi jak upiec smaczny chleb lub zrobić rozgrzewającą herbatkę na zimę :). To dzięki niemu dowiedziałam się jak odżywiać się według pięciu przemian i co robić, aby dbać o moje wychłodzone nerki. Wspaniała osobowość pana Adriana, pachnące olejki, nastrojowa muzyka i ręce, które czynią cuda … naprawdę warto!

 
 
Irmina Poborczyk
 

 

Portal internetowy www.znanylekarz.pl

Benchen Free Clinic

Praktyka w Darmowej Klinice Benczen na rzecz społeczności klasztoru i potrzebujacych z Nepalu i Tybetu.

© 2009 Naturoterapia Wrocław, Adrian Lewandowski
Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia" we Wrocławiu
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli