EN

Sprzęt i dodatki

Profesjonalne wyposażenie gabinetu masażu

Na profesjonalnie i skutecznie wykonywane zabiegi masażu w moim gabinecie mają wpływ nie tylko moja wiedza i umiejętności, ale również odpowiedni sprzęt i dodatki, które są nieodłącznym elementem każdego zabiegu.
 

Odpowiedni sprzęt zapewnia bezpieczeństwo i komfort

 
Pod każdym względem dbam o to, abyś otrzymał - jako mój klient - najlepsze z możliwych usługi. Dlatego zainwestowałem w sprzęt najwyższej klasy - najlepszy dostępny na polskim rynku.

Korzystając z usług masażu w moim gabinecie masażu » oraz z usług dojazdu do klienta z profesjonalnym stołem do masażu », zawsze masz dostęp do profesjonalnego sprzętu dzięki któremu podnosi się Twój komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.

Sprzęt, którego używam w gabinecie oraz przy usłudze dojazdu do Ciebie, to najbardziej cenione na rynku, polskie produktu firmy Habys ».

Poniżej możesz zobaczyć zdjęcia produktów z których będziesz mógł korzystać decydując się na moje usługi profesjonalnego masażu ».

W moim gabinecie masażu możesz korzystać m.in. ze sprzętu firmy Habys Sp. z o.o. (zdjęcia obok dzięki uprzejmości firmy Habys).
 

Specjalnie dobrane dodatki do masażu gwarantują zwiększenie oddziaływania i Twojego zadowolenia

 
Oprócz profesjonalnego sprzętu, specjalnie dla Ciebie wybieram również najlepsze dodatki, aby urozmaicić Twoje doznania oraz zwiększyć Twoje zadowolenie.

Dodatki te to między innymi:

  • odpowiednio do Twoich indywidualnych potrzeb i wykonywanego masażu dobieram różnego rodzaju kosmetyki: olejki zapachowe, kremy, oliwki i żele do ciała;
  • na Twoje życzenie dobieram i proponuję również muzykę relaksacyjną;
     

W mojej ofercie znajdziesz między innymi

 

Masaże dla zdrowia

Masaże dla urody

Masaże dla relaksu

 

© 2009 Naturoterapia Wrocław, Adrian Lewandowski
Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia" we Wrocławiu
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli