EN

Zdrowie - 5 przemian

„Zdrowie wg 5 Przemian” wywodzi się ze starochińskiej tradycyjnej medycyny i nawiązuje do nieodłącznej harmonii w kosmosie i jej ścisłych powiązań z człowiekiem. To 5 żywiołów, 5 smaków, które energetycznie odpowiednio wpływają na cały Twój organizm.

- To również 5 sposobów na Zdrowie.
Poniżej przedstawiam sztukę pielęgnowania zdrowia obejmującą pięć podstawowych i naturalnych metod terapeutycznych, które służą do zapobiegania chorobom, uzdrawiania, utrzymywania równowagi energetycznej i regulowania pracy narządów.
Tych pięć metod to dostosowane do dzisiejszych czasów i potrzeb: masaż, odżywianie, ćwiczenia oddechowe i gimnastyczne, oraz naturalna suplementacja.

Zachęcam do zainteresowania się wszystkimi 5 sposobami i wybrania dla siebie najodpowiedniejszego sposobu, czasami wystarczy już niewielka zmiana aby odczuć dużą poprawę. Zapraszam do gabinetu, aby przy okazji masażu dowiedzieć się więcej o swoim zdrowiu wg 5 przemian.

 

Oddychanie

Polecam zajrzeć tutaj wszystkim tym osobom, które szukają porad na temat dobroczynnego działania oddychania. Zdziwisz się, jak przez proste ćwiczenia z oddechem, możesz poczuć się lepiej.

Odżywianie

Odżywianie może ma bezpośredni wpływ na ciało człowieka. Zapraszam do tej kategorii tych, którzy chcą poznać tajniki zdrowego odżywiania, by jeszcze bardziej wspomóc efekty terapii masażem.

Ćwiczenia

Zajrzyj tutaj i zapoznaj się z ćwiczeniami, które praktykuję i które polecam moim klientom. Z pewnością dzięki nim poczujesz się jeszcze lepiej.

Suplementacja

Opis produktów które polecam oraz ich wpływ na zdrowie i dobre samopoczucie. Gorąco zachęcam do stosowania suplementów jako dodatek do zabiegów masażu.

Relaks

W jaki - bardzo prosty - sposób możesz efektywnie się relaksować. Zapoznaj się z informacjami na ten temat w tym dziale.

Katalog produktów

Proponuję i polecam produkty, po które warto sięgać w trosce o zdrowie swoje i swoich bliskich. Z całej gamy dostępnych na rynku wybieram te, które efektywnie wspierają podstawowy zakres mojej oferty, czyli zdrowotne i relaksacyjne działanie masaży świata.

© 2009 Naturoterapia Wrocław, Adrian Lewandowski
Gabinet Masażu i Refleksoterapii "Naturoterapia" we Wrocławiu
Realizacja: Hotel NETWORK
Powered by: CMS dla hoteli